Sejm – kto poparł ubój rytualny


uboj5

Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o ochronie zwierząt druk nr 1370. Projekt wprowadzał możliwość uboju bez ogłuszania (mylnie podpisany jako „projekt dotyczy zakazu stosowania podczas uboju rytualnego systemów krępowania bydła w odwrotnym położeniu tzw. klatki obrotowe”). PRZECIW odrzuceniu ustawy (czyli ZA ubojem rytualnym) głosowali:

poPlatforma Obywatelska

  • 1.Achinger Elżbieta
  • 2.Adamczak Małgorzata
  • 3.Arkit Tadeusz
  • 4.Arłukowicz Bartosz
  • 5.Arndt Paweł
  • 6.Augustyn Urszula
  • 7.Biernacki Marek
  • 8.Biernat Andrzej
  • 9.Blanik Leszek
  • 10.Bobowska Joanna
  • 11.Borowczak Jerzy
  • 12.Borowiak Łukasz
  • 13.Brejza Krzysztof
  • 14.Budnik Jerzy
  • 15.Buła Andrzej
  • 16.Butryn Renata
  • 17.Charłampowicz Jarosław
  • 18.Cichoń Janusz
  • 19.Cieśliński Piotr
  • 20.Cycoń Marian
  • 21.Czechyra Czesław
  • 22.Czerwiński Andrzej
  • 23.Durka Zenon
  • 24.Dzięcioł Janusz
  • 25.Fabisiak Joanna
  • 26.Fedorowicz Jerzy
  • 27.Gadowski Krzysztof
  • 28.Gąsior-Marek Magdalena
  • 29.Gluza Czesław
  • 30.Gowin Jarosław
  • 31.Grabarczyk Cezary
  • 32.Grad Mariusz
  • 33.Graś Paweł
  • 34.Grupiński Rafał
  • 35.Hok Marek
  • 36.Hoppe Teresa
  • 37.Huskowski Stanisław
  • 38.Janyska Maria Małgorzata
  • 39.Jarmuziewicz Tadeusz
  • 40.Jastrzębski Leszek
  • 41.Kania Andrzej
  • 42.Karpiński Włodzimierz
  • 43.Katulski Jarosław
  • 44.Kaźmierczak Jan
  • 45.Kidawa-Błońska Małgorzata
  • 46.Kluzik-Rostkowska Joanna
  • 47.Kołodziej Ewa
  • 48.Korzeniowski Leszek
  • 49.Kozdroń Jerzy
  • 50.Kozłowska Iwona
  • 51.Kozłowska-Rajewicz Agnieszka
  • 52.Koźlakiewicz Mirosław
  • 53.Kropiwnicki Robert
  • 54.Krząkała Marek
  • 55.Kucharski Cezary
  • 56.Kudrycka Barbara
  • 57.Kulesza Tomasz
  • 58.Kwiatkowski Krzysztof
  • 59.Lamczyk Stanisław
  • 60.Lassota Józef
  • 61.Lenz Tomasz
  • 62.Leszczyna Izabela
  • 63.Małecka-Libera Beata
  • 64.Marczułajtis-Walczak Jagna
  • 65.Mężydło Antoni
  • 66.Mroczek Czesław
  • 67.Mrzygłocka Izabela Katarzyna
  • 68.Mucha Joanna
  • 69.Munyama Killion
  • 70.Niesiołowski Stefan
  • 71.Nowak Sławomir
  • 72.Nowak Tomasz Piotr
  • 73.Okła-Drewnowicz Marzena
  • 74.Okrągły Janina
  • 75.Orzechowski Andrzej
  • 76.Pacelt Zbigniew
  • 77.Pahl Witold
  • 78.Papke Paweł
  • 79.Pępek Małgorzata
  • 80.Pietrzczyk Lucjan Marek
  • 81.Pięta Jarosław
  • 82.Pitera Julia
  • 83.Plocke Kazimierz
  • 84.Poślednia Krystyna
  • 85.Raczkowski Damian
  • 86.Raniewicz Grzegorz
  • 87.Raś Ireneusz
  • 88.Rosati Dariusz
  • 89.Rutkowska Dorota
  • 90.Rynasiewicz Zbigniew
  • 91.Rząsa Marek
  • 92.Saługa Wojciech
  • 93.Schetyna Grzegorz
  • 94.Sibińska Krystyna
  • 95.Siedlaczek Henryk
  • 96.Sikorski Radosław
  • 97.Sługocki Waldemar
  • 98.Suchowiejko Wiesław
  • 99.Sycz Miron
  • 100.Szejnfeld Adam
  • 101.Sztolcman Grzegorz
  • 102.Szumilas Krystyna
  • 103.Szydłowska Bożena
  • 104.Szymański Tomasz
  • 105.Śledzińska-Katarasińska Iwona
  • 106.Święcicki Marcin
  • 107.Tomański Piotr
  • 108.Tomczak Jacek
  • 109.Tomczykiewicz Tomasz
  • 110.Trybuś Aleksandra
  • 111.Tusk Donald
  • 112.Tyszkiewicz Robert
  • 113.Vincent-Rostowski Jan
  • 114.Wardzała Robert
  • 115.Witczak Mariusz
  • 116.Wojnarowski Norbert
  • 117.Wójcik Marek
  • 118.Zawadzki Ryszard
  • 119.Zdrojewski Bogdan
  • 120.Ziemniak Wojciech
  • 121.Ziętek Jerzy
  • 122.Żalek Jacek
  • 123.Żmijan Stanisław
  • 124.Żyliński Adam

pslPolskie Stronnictwo Ludowe

  • 1. Borawski Edmund
  • 2. Borkowski Krzysztof
  • 3. Bury Jan
  • 4. Dąbrowski Andrzej
  • 5. Gos Marek
  • 6. Górczyński Jarosław
  • 7. Grzeszczak Eugeniusz Tomasz
  • 8. Kalemba Stanisław
  • 9. Kasprzak Mieczysław
  • 10. Łopata Jan
  • 11. Łuczak Mieczysław Marcin
  • 12. Maliszewski Mirosław
  • 13. Ozga Krystyna
  • 14. Pawlak Mirosław
  • 15. Pawlak Waldemar
  • 16. Piechociński Janusz
  • 17. Racki Józef
  • 18. Sawicki Marek
  • 19. Smolarz Henryk
  • 20. Sosnowski Zbigniew
  • 21. Stefaniuk Franciszek Jerzy
  • 22. Sztorc Andrzej
  • 23. Tokarska Genowefa
  • 24. Walkowski Piotr
  • 25. Włodkowski Zbigniew
  • 26. Zgorzelski Piotr
  • 27. Zych Józef
  • 28. Żelichowski Stanisław

pis Prawo i Sprawiedliwość:

  • 1. Ardanowski Jan Krzysztof
  • 2. Kowalczyk Henryk

SPSolidarna Polska

  • 1. Bogucki Jacek
  • 2. Dera Andrzej
  • 3. Dorn Ludwik
  • 4. Golba Mieczysław
  • 5. Górski Tomasz
  • 6. Jaki Patryk
  • 7. Kempa Beata
  • 8. Mularczyk Arkadiusz
  • 9. Romanek Andrzej
  • 10. Siarka Edward
  • 11. Szeliga Piotr
  • 12. Ziobro Jan
  • 13. Żaczek Jarosław

sldupSojusz Lewicy Demokratycznej

    1. Ajchler Romuald
  • 2. Czykwin Eugeniusz
  • 3. Garbowski Tomasz
  • 4. Olejniczak Cezary

Niezależni:

  • 1. Chmielowski Piotr
  • 2. Galla Ryszard
  • 3. Jagiełło Jarosław Tomasz

Inicjatywa Dialogu

  • 1. Bodio Bartłomiej
  • 2. Bramora Artur
  • 3. Dziadzio Dariusz Cezar
  • 4. Szymiec-Raczyńska Halina

Komentarze

Komentarze