woj. kujawsko-pomorskie


Kandydaci do Sejmu i Senatu w województwie kujawsko-pomorskim:

pis

 

 

Okręg 5 (okręg toruński)

4. Anna Sobecka – zdjęcie  – sprzeciwiała się nowym klatkom dla kur, które miały poprawić warunki niosek. Wspiera dręczenie kur w ciasnych klatkach w wielkich halach rzemysłowych.  "Prasa donosi, że unijne przepisy, które każą właścicielom ferm drobiu wymieniać klatki dla kur niosek na większe, spowodują bankructwa ferm oraz znaczny wzrost cen jajek dla konsumentów."

 

5. Jan Krzysztof Ardanowski  – zdjęcie – "lubimy" go za wypowiedź z maja 2012, w której argumentuje, że skoro w krajach muzułmańskich pojawiła się 575793_522598331133038_1750897271_nluka popytowa na mięso z uboju rytualnego, to głupotą byłoby, gdyby Polska z tego nie skorzystała! (2:05 min. nagrania). Wiceprzewodniczący komisji Jan Ardanowski  skrytykował tych, którzy "bronią zwierząt, …". I podał w wątpliwość, czy ubój bez ogłuszenia rzeczywiście niesie zwierzęciu więcej cierpienia niż ubój z uprzednim ogłuszeniem."

 

 

platforma obywatelska

 

 

 

Okręg nr 4 (okreg bydgoski)

4. Krzysztof Brejza zdjęcie  cytat z Pana Posla: "Według opinii środowisk łowieckich najbardziej skutecznym sposobem ograniczenia populacji bobrów byłoby wprowadzenie stosowanej w innych krajach metody traperskiej." Odp Ministerstwa: Bobry sa pod ochrona wiec nie.

czlonek Komisji Ochorny Srodowiska, Zasobow Naturalnych i Lesnictwa

6. Grażyna Ciemniak zdjęcie – postulowała wybicie bobrów bo…robią to co bobry robily od zawsze

 

psl

 

 

 

 

Okręg nr. 4 (okreg bydgoski)

1. Eugeniusz Kłopotek zdjęcie –  łańcuch "Na wsi to zwyczaj uświęcony tradycją"  – blokował nowelizację ustawy o ochronie zwierząt, sprzeciwiał się zakazowi trzymania psów na łańcuchu.

Komentarze

Komentarze